AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ÇAKIR, ARAPGİR’DE ESNAFI ZİYARET ETTİ

AK Parti Malatya 3. sıra Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, seçim çalışmaları için ilçemizi ziyaret etti. Çakır, hem esnafla hem de alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ederek, 24 Haziran seçimlerinde destek istedi.

ESNAFLAR TEK TEK GEZİLDİ

Seçim çalışmasında Ahmet Çakır’a, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, AK Parti Arapgir İlçe Başkanı Mehmet Tümer, Malatya Büyükşehir Meclis Üyeleri Mehmet Metin Bölükbaşı ve İlhami Mengi, Meclis Üyeleri Hacı İbrahim Aktaş, Ramazan Erden ve Ak Parti ilçe yönetimi ile çok sayıda vatandaş eşlik etti. AK Parti milletvekili adayı Ahmet Çakır, esnafları tek tek gezerek sohbet etti. 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek istedi.

 Başkan Cömertoğlu, seçim günü vatandaşları sandık başına davet ederek “Erdem İrade ve cesaretle Arapgirimizi şahlandıracağız.24 Haziran akşamı Arapgir’de birinci parti olacağız"dedi. Arapgir’e en fazla önem veren partinin AK Parti’de olduğunu, Arapgir’in Milletvekili adaylarını Ankara'ya güçlü göndereceğini de sözlerine ekledi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi