RAFTİNG SPORCULARIMIZ İLÇEMİZE DÖNDÜ

4-9 Nisan 2018 tarihleri arasında Muğla Dalaman’da yapılan R4 Rafting Türkiye Şampiyonası sona erdi.

İlçemizden yarışmacı olarak Vahap Boztepe, Ümit Aydın, Herkül Koçer ve Ahmet Boztepe katıldı. Sprint alanında yapılan müsabakalarda Rafting takımımız, Uluslararası 54 takım arasında 15. ‘ Türk takımları arasında ise 6. oldular.

Takım kaptanı Vahap Boztepe’nin yaptığı açıklamada; “ İlçemizde Kozluk Çayında gerekli düzenlemelerin yapıldığı taktirde, Türkiye Şampiyonasına ev sahipliği yapacak konumdayız. Doğa güzelliği bakımından eşsiz bir yapıya sahip olan Kozluk Vadisinde yapılacak olması ilçemizin tanıtılmasına büyük katkısı olacaktır.”

Başkan Cömertoğlu ise; “  Rafting sporunda takımlar arasından 6. Olarak başarı gösteren Arapgir Rafting takımını tebrik ederek, Rafting Şampiyonasının önümüzdeki yıllarda Arapgir’de yapılması için çalışmalar yapılacağını bunun ise ilçemize büyük katkıları olacağını belirtti. İlçemiz tarihiyle, kültürüyle ve doğasıyla eşsiz bir şehir. İlçemizin tüm Türkiye’de ve Dünya’da tanıtılması açısından büyük katkıları olacağını belirtti.

Sporcularımız Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ın, Belediye Başkanımıza göndermiş olduğu Yöresel Motifli Çantayı taktim ettiler.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi