İLÇE TRAFİK KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI

Toplantıya Arapgir Kaymakamı Salih Sak, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Malatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanı Zeki Soyak, Ukome Şube Müdürü B. Gökhan Karataş, muhtarlar ve çok sayıda esnaf katıldı.

Kaymakam Salih Sak başkanlığında Arapgir Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya ayrıca İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amiri, Şoförler Odası Başkanı’da katıldı.

Toplantıda ilçede her geçen gün artan araç sayısı ve havaların ısınması ile gelen gurbetçi ve turistlerin de sayısının artışı ile artan trafik sorunları ele alındı. Özellikle çarşı içerisinde park eden araçların neden olduğu trafik sorununa otopark olarak çözüm önerileri ele alındı. Toplantıya katılan vatandaşların sorunları dinlendikten sonra heyet sahaya inerek yerinde incelemelerde bulundu.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi