MAHALLELERİMİZİN DAHA GÜZEL GÖRÜNÜME KAVUŞMASI İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYORUZ

Mahallelerimizin daha güzel görünüme kavuşması için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nun talimatlarıyla gerçekleştirilen çalışmalar, merkez ve kırsal mahalle ayrımı gözetilmeden oluşturulan program dâhilinde sürdürülüyor.

Bu kapsamda Serge Mahallesi’nde toprak olan sokaklar yenilendi. Arapgir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Serge Mahallesi’nde de 2 bin metrekare alanda kilit parke taşı döşeyerek, mahallenin sokaklarını yeni bir görünüme kavuşturdu.

Konuyla alakalı açıklama yapan Arapgir Belediye Başkanı Cömertoğlu, “İlçemize ve kırsal mahallelerimize eksiksiz hizmet sunabilmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz bu yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için bütün birimlerimiz özveri ile çalışmakta. Şu anda mahallelerimizin bir çok yerinde ekiplerimizin stabilize yol yapım ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor. Yapılan çalışmalar mahallemize hayırlı olsun. Emek ve gayret gösteren bütün personellerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi