BAŞKAN CÖMERTOĞLU DERNEK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Belediye Başkanımız Haluk Cömertoğlu,   sosyal dayanışma ve yardımlaşma faaliyetlerine katkıda bulunan dernek, kurum ve kuruluşlarla iletişimini aralıksız devam ettiriyor.  Hemşehri derneklerinin yoğunlukla faaliyetlerini sürdürdüğü çalışmalarına katılan Başkanımız Cömertoğlu, Yeşilyayla Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği’nin gecesine katıldı. Düzenlenen geceye katılan başkanımız,  bölgenin gelişmesi güzelleşmesi için çalışmalar yapıp, katkıda bulunmak, yöre insanları arasında yardımlaşma ve dayanışma sağlamak, düğün, cenaze, afet, hastalık gibi durumlarda üyelerin ve ihtiyaç sahiplerinin maddi manevi yanında olmak amaçlı kurulan hemşeri derneklerinin önemine dikkat çekti. Anadolu kültürünün zengin bir kültür olduğunu vurgu yaparak, “Bu zengin kültürün bir parçası da derinliğiyle, zenginliğiyle Arapgir kültürüdür “ dedi.

Dernek başkanı ve yönetim kurulu üyeleri başkanımızın programa katılmasından duydukları memnuniyeti  dile getirerek başkanımıza teşekkür etti.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi