İMAMOĞLU VE HANÇERLİ'DEN ARAPGİR'E DESTEK

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Arapgir'de gerçekleştirilecek fotokamp’a destek olurken, Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli'nin ise Arapgir'de Avcılar'ın adını yaşatacak bir eser yapma sözü verdiği bildirildi.

 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Malatya Arapgir ilçesinde her yıl gerçekleştirilen ve ülke düzeyinde çok sayıda fotoğraf sanatçısının katıldığı fotokamp’a sponsor olduğu bildirildi.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu beraberinde; CHP Malatya eski İl Başkanı Celal Berktaş ve Avcılar Belediyesi eski Belediye Meclis Üyesi Ali Oral ile birlikte; İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli’yi ziyaret etti.

Ziyaretlere katılan Ali Oral’dan alınan bilgiye göre, Arapgir Belediye Başkanı  Haluk Cömertoğlu; İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli’yi 8-11 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek fotokamp’a ve Arapgir’e davet etti ve bazı çalışmalarla ilgili destek talebinde bulundu.  İmamoğlu fotokamp’a destek olunması konusunda  ilgili bölüme talimat verirken, Avcılar Belediye Başkanı Hançerli’de Arapgir’i ziyaret etmeyi ve Avcılar’ın adını yaşatacak bir çalışma yapma konusunda söz verdi.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi