SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI OSMAN MARASALLI'NDAN ZİYARET

Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Osman Marasallı, Saadet Partisi Malatya İl Başkan Yardımcısı Mustafa Canbay ve beraberindeki heyet Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette İl Başkanı Marasallı; “Ülkemizin her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bir süreçten geçiyoruz, Haluk başkanımıza bu duygularımızı paylaştık. Bizlere göstermiş olduğu bu güzel misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Cömertoğlu, “Değerli kardeşimizin ülkemiz adına güzel temennileri bizleri mutlu etmiştir. İşte bu ziyarette olduğu gibi söz konusu vatan, millet ve bayrak olunca herkes kendi siyasi düşüncesini bir kenara koyup, tek yumruk olması çok önemli. Rabbim ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmasın. Bu vesileyle değerli başkanımıza ve beraberindeki heyete nezaket ziyaretlerinden ötürü teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi