TAŞERON İŞÇİLERİ İÇİN YAZILI VE UYGULAMA SINAVLARI YAPILDI

Arapgir Belediyesi’nde çalışmakta olan taşeron statüsündeki işçiler için, Arapgir Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Çetin ÖZDEMİR, Arapgir Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Gürbüz BULUT ve Arapgir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık ÖZDEMİR’in yer aldığı komisyon tarafından yazılı ve uygulamalı sınavlar yapıldı.

15 Mart 2018 tarihinde yapılan yazılı sınavda başarı sağlayan işçiler, 16 Mart 2018 Cuma günü Arapgir Belediyesi düğün salonunda komisyon tarafından gerçekleştirilen uygulamalı sınava katıldılar. Sınav öncesi işçilerle bir araya gelen Arapgir Belediye Başkanı Haluk CÖMERTOĞLU, taşeron işçileri için tanınan bu hakkın kendilerini çok mutlu ettiğine değinerek, memurundan işçisine Belediyeyi bir bütün olarak gördüklerini, Belediye tarafından yapılan tüm faaliyetlerde ve hizmetlerde bütün personelin emeğinin olduğunu ve bu emeğin karşılıksız kalmadığını belirtti. Sınava katılacak olan işçileri tebrik eden Başkan Cömertoğlu, girecekleri sınavda başarılar diledi.

Ardından işçiler sırayla büro, iş makinesi, ulaşım, temizlik ve çevre düzenlemesi gibi alanlarda uygulamalı sınava tabi tutuldu. Sınavlarda başarı göstererek kadro almaya hak kazananların listesinin ilerleyen tarihlerde Arapgir Belediyesi’nin resmi internet sitesi ve ilan panosu üzerinden duyurulacağı belirtildi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi