YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI MUZAFFER ÇAKAR’DAN ZİYARET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Muzaffer Çakar’ın katılımıyla Arapgir istişare toplantısını yaptı.

Millet Han’da gerçekleştirilen toplantıya, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Muzaffer Çakar, AK Parti Eski Dönem Milletvekili H. Cemal Akın, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Tümer, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Gençlik Kolları katıldı.

Arapgir’de gerçekleşen toplantıda yerel yönetimlerin çalışmaları ve yapılması gerekenlerin istişaresi yapıldı.

Toplantıda parti kurulduğundan bu güne ilçe yönetiminin faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapan İlçe Başkanı Mehmet Tümer, AK Parti iktidarının yerel yönetimlerde bütün birimleri ile birlikte uyumlu çalıştığını söyledi.

Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Muzaffer Çakar yaptığı konuşmada, "Parti programının yerele yansıması ve anlatımı adına teşkilatımızın yaptığı çalışmalar önemli bir yer ediniyor. Yaptığımız çalışmalarda İl Genel Meclisi, Belediye Meclisi ve Belediye Başkanlarımızın çalışmaları hakkında bilgiler alıyoruz. Şimdi yaptıklarımızla birlikte gelecek dönemde yapılacak çalışmaların da programını hazırlıyoruz “dedi.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ise Arapgir Belediyesi'nin faaliyetlerini anlattı. Belediye tarafından geliştirilen sosyal ve kültürel projelerden bahseden Cömertoğlu, tarih, doğa, kültür, medeniyet şehri olan Arapgir'in bu yönlerini ön plana çıkaran projelerin gün geçtikçe arttığını anlattı.

Toplantı, yapılan bilgilendirmelerin ardından sona erdi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi