BAŞKAN CÖMERTOĞLU ESNAF ODASI'NIN GENEL KURULUNA KATILDI

BAŞKAN CÖMERTOĞLU ARAPGİR ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI'NIN GENEL KURULUNA KATILDI

Arapgir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın genel kurulunda mevcut başkan İlker Özan yeniden seçildi.

Arapgir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın genel kurulu Belediye Salonu’nda gerçekleştirildi. Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’in divan başkanlığını yaptığı genel kurulda mevcut başkan İlker Özhan ile Tayfun Gömüç aday oldular.

Genel Kurulun açılışında konuşan MESOB Başkanı Şevket Keskin, esnaf ve sanatkârların sorun ve taleplerini her platformda dile getirerek takibini yaptıklarını ifade ederek,  “Taleplerimiz her zaman Hükümetimiz tarafından karşılık gördü. Esnaf ve sanatkârımızın yeni sorun ve taleplerinin de takipçisiyiz.” dedi.

Keskin, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’e yönelik Zeytin Dalı Harekâtını sonuna kadar desteklediklerini ifade ederek, “Ülkemize yönelik saldırılar ve kirli planlar karşısında esnaf ve sanatkâr olarak dün olduğu gibi bugünde milli bir duruş sergileyerek devletimizin, milletimizin ve Ordumuzun yanındayız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sonuna kadar arkasındayız.” dedi.

"Birbirimize sahip çıktıkça bu şehrin geleceği bambaşka olacaktır"

Genel kurulda konuşan Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, "Biz Arapgirliler olarak birbirimize sahip çıktıkça, şehrimize sahip çıktıkça, bu şehrin geleceği bambaşka olacaktır. Yeter ki birbirimizi doğru anlayalım, doğru dinleyelim. Düşüncelerimiz farklı olabilir, ama bu şehirde oturuyoruz ve bu şehri ortak olarak kullanıyoruz. İki liste yarışıyor. Bu demokrasinin güzelliği. Genel kurulun hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Genel kurul sonucunda mevcut başkan İlker Özan 81 oy alarak yeniden başkan seçilirken, rakibi Tayfun Gömüç ise 37 oy aldı.

Arapgir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın İlker Özhan başkanlığındaki yönetim kuruluna Mehmet Aksu, Salman Başpınar, Mehmet Tezel, Şaban Can, Hıdır Sarı ve Emre Urla seçilirken, Denetim Kuruluna ise Şenol Bozkurt, Mehmet Gürer ve Ümit Güngör getirildi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi