MEHMET AKİF MAHALLESİNDE YAPILACAK OLAN CAMİ İÇİN TOPLANTI DÜZENLENDİ

Mehmet Akif Mahallesi Ömer Baba mevkiinde hayırseverler tarafından yapılacak olan cami inşaatı için Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu başkanlığında, Mehmet Akif Mahalle Muhtarı Turhan Onar ve  Mehmet Akif Mahallesi sakinleri ile birlikte toplantı düzenlendi.

Mehmet Akif Mahallesi Muhtarı Turhan Onar’da, mahallede cami ihtiyacının hissedildiğini söyledi. Mahallede oturan vatandaşlarla bir araya gelerek cami yapılmasına karar verdiklerini hatırlatan Onar, “Konuyu öncelikle belediye başkanımıza ilettik ve her konuda yardımcı olacaklarını belirttiler. İnşallah en kısa sürede inşaata başlarız” diye konuştu.

Toplantıda konuşan Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Ömer Baba mevkiinde hayırseverler tarafından yaptırılacak olan cami için çalışmalara başlandığını belirtirken, caminin yapımını hayırseverlerin üstleneceği ve inşaata yaz ayı gibi başlanabileceğini kaydetti.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi