TKDK 3. BAŞVURU ÇAĞRI İLANI YAYINLANDI

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili kuruluşu olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 21 Aralık 2017 tarihinde 3. başvuru çağrı ilanına çıkmış bulunmaktadır. Konu ile ilgili Belediye Başkanlığı toplantı salonunda TKDK Malatya İl Koordinatörü Murat TUNÇ’un, Arapgir Kaymakamı Salih SAK’ın ve Belediye Başkanı Haluk CÖMERTOĞLU’nun katılımlarıyla tüm muhtarlara ve vatandaşlara bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Çiftlik faaliyetlerinin çeşitlendirilmesi ve iş geliştirme konusundaki online proje son başvuru sistemi tarihinin 12.03.2018 olduğu, başvuruların son teslim tarihinin 15.03.2018 olduğu belirtildi. Tarımsal işletmelerin fiziki varlıklarına yönelik yatırımlar konusundaki online proje son başvuru sistemi tarihinin 02.04.2018 olduğu başvuruların son teslim tarihinin ise 05.04.2018 olduğu açıklandı.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi