ABDURRAHMAN DİLİPAK ARAPGİR'DE KONFERANS VERDİ

Arapgir Sevgi Derneği ve Eğitim-Bir-Sen Arapgir Şubesi tarafından "Ülkenin Geleceği İçin Milli ve Manevi Birliktelik" konulu konferans düzenlendi. Arapgir Samime Aydınlar Kültür Merkezinde düzenlenen konferansın konuşmacılığını Yeni Akit Gazetesi Köşe Yazarı Abdurrahman Dilipak gerçekleştirdi.

Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak'ın konuşmacılığını gerçekleştirdiği konferansta gündeme ilişkin konuların yanı sıra ülkenin geleceği hakkında da önemli konulara değinildi. Vatandaşlarca yoğun katılımın gerçekleştiği Konferansa Arapgir Kaymakamı Salih Sak, Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Belediye Başkanvekili H. İbrahim Aktaş, Belediye Başkan Yardımcıları Çetin Özdemir ve Basri Aknar, Ak Parti Arapgir İlçe Başkanı Mehmet Tümer, Malatya Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Kerem Yıldırım, Arapgir Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Tahir Baran, Arapgir Sevgi Derneği Başkanı Osman Yurtsever ile çok sayıda daire amiri katıldı. Abdurrahman Dilipak'a Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu Arapgir'in yöresel mor reyhanından imal edilen Reyhan Seti hediye etti.

Konferans sonunda vatandaşlar, kitap imza etkinliği sırasında Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak'tan tekrar Arapgir'de bir programa katılması için söz aldılar.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi