VERGİ AFFI İÇİN YAPILANDIRMA BAŞVURULARI BAŞLADI

Arapgir Belediye Başkanı Haluk CÖMERTOĞLU, 7256 sayılı vergi affı kapsamında Arapgir Belediyesine borcu bulunan vatandaşların yapılandırma için müracaatların başladığını söyledi.

Vatandaşların belediyelere olan vergi borçlarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin Vergi Affı Kanunu Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdiğini ifade eden Arapgir Belediye Başkanı Haluk CÖMERTOĞLU “7256 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun kapsamında Tahsilat Servisimize peşin, 3,6,9,12 ve 18 taksit seçenekleri ile mükelleflerimizin yapılandırma işlemleri 01.12.2020 tarihi itibari ile yapılmaya başlanılmıştır. Yapılandırma işlemleri 31.12.2020 tarihine kadar devam edecek olup, ilk taksit son ödeme tarihi ise 31 Ocak 2021 olarak belirlenmiştir. Vatandaşlarımız yapılandırma işlemlerini Tahsilat Servisimizden yapabileceklerdir.” diye konuştu.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi