CHP GENEL BŞK YRD VE MALATYA MİLLETVEKİLİ AĞBABA'DAN ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ilçemizi ziyaret etti.

Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ilçemizi ziyaret ederek İlçemiz Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ile ilçede yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba öncelikle Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığını ziyaret ederek burada ilçe teşkilatı ve muhtarlar ile bir araya geldi. Muhtarların taleplerini dinleyen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ve Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu beraberindeki heyet ile daha sonra Arapgir Muhtalar Derneğini ziyaret etti. Daha sonra esnaf ziyareti yaparak esnafların pandemi dolayısıyla yaşadıkları sorunları dinledi.

Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamasında; “Vekilimiz Sayın Veli Ağbaba Belediyemizi ve İlçemizi ziyaret etti. Kendisi ile yaptığımız çalışmaları ve planladığımız çalışmaları yerlerinde gösterip paylaştım. Salgın sürecindeki çalışmalarımızı değerlendirdik. Tüm çalışmalarımızı yakından takip eden ve her daim destek olan vekilimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Programa Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, CHP İlçe Başkanı Muharrem Yedekçi, Belediye Başkan Yardımcıları Gürbüz Bulut ve Ramazan Erdem, Arapgir Belediyesi Meclis Üyeleri Hüseyin Akşahin ve Cemal Çataltaş ile birçok partili katıldı.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi