FINDIKLI ÇEŞME SOKAK YENİLENDİ

İlçemizi daha yaşanabilir hale getirmek ve vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu ulaşım sağlamaları için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçemiz Aşağı Çörenge Mahallesi Fındıklı Çeşme Sokakta başlatılan kilitli parke taşı döşeme çalışmaları sona erdi.

Fındıklı Çeşme sokakta 800 m² kilitli parke taşı çalışmalarının yanı sıra bakım ve değişim çalışmaları ile birlikte daha düzgün ve düzenli bir hale getirildi.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu 'İlçemiz genelinde birçok alanda hizmetlerimiz devam ediyor. Biz halkımız için çalışıyor, onlar için hizmet üretiyoruz. İlçemiz genelinde birçok alanda hizmetlerimiz devam ediyor. Program dâhilinde aciliyet durumuna göre muhtelif sokaklardaki kilitli parke çalışmaları kısa sürede tamamlanacak. Belediyemizin sorumluluğunda bulunan alanları daha güvenli ve modern hale getirmek için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi