KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME YENİLEME ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

Arapgir Belediyesi, ilçe içi ulaşımı rahatlatmak ve güvenli hale getirmek amacıyla Arapgir’in muhtelif mahallelerindeki sokakları kent kimliğine yakışır hale getiriyor.

Ekiplerimiz, Arapgir genelinde planlı çalışmaları doğrultusunda kilit parke taşı ile yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Arapgir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, Arapgir genelinde kilit parke taşı ile yol yapımı çalışmaları kapsamında Köseoğlu Mahallesine 1200 metrekare sokak imalatını tamamladı.

Ulupınar Mahallesinde ise 300 metrekare kilit parke taşı döşemesi çalışması yapıldı.

Öte yandan Arapgir genelinde çeşitli nedenlerle bozulan parke yol ve kaldırımlarda da tamirat çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Belediye Başkanımız Haluk Cömertoğlu: ”Belediyemizce başlattığımız yol yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmalar kapsamında reglaj, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından kilitli parke taşı ve bordür taşı döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız ile ilçemizi daha modern bir hale kavuşacak. Hep birlikte Arapgir’imize hizmet etmeye devam edeceğiz.”dedi.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi