MÜFTÜLER SOKAKTA KİLİT PARKE VE ASFALT ÇALIŞMASI YAPILIYOR

Arapgir Belediyesi tarafından şehir merkezindeki mahallelerde yürütülen kilit parke taşı ve asfaltlama işlemleriyle yol düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Arapgir Belediyesi ekipleri tarafından, Berenge Mahallesi Müftüler sokakta altyapı çalışmalarından dolayı bozulan yollara 700 m² kilitli parke taşı ile 200 m² asfaltlama çalışması yapıldı.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, ilçe merkezindeki tüm cadde ve sokakların kilit parke taşı ve asfaltlama ile düzenlenerek ilçenin altyapı yenileme çalışmalarıyla tahrip olan yollarının yenilenmesinin sağlanacağını söyledi. Başkan Cömertoğlu, "Vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini en güzelini götürmek başlıca vazifemiz. İlçemizin tamamında yapılan altyapı yenileme çalışması, alt yapımızda büyük bir revizyona vesile oldu. Ancak bu çalışma yapılırken tüm mahalle yollarımızda tahribata neden oldu. Bizler de bu aksaklıkların giderilmesi için mahalle yollarında düzenleme çalışmaları başlattık. Mahallelerimizde zemin iyileştirmesi yapılarak parke taşı ve bordürler yenileniyor. Yer yer asfaltlama çalışmalarıyla da destekleniyor. Düzenleme çalışmalarımız sonunda halkımıza daha modern yollarla ulaşım hizmeti vereceğiz" dedi.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi