FİLM FESTİVALİNE REYHAN RENK KATTI

Malatya'da bu yıl 7'nci kez düzenlenen ve 16 Kasım'da sona eren 7. Malatya Uluslararası Film Festivaline Arapgir'in coğrafi işaret tescilli köhnü üzümü ile reyhan şerbeti şerbeti renk kattı.

Malatya'da bu yıl 7'nci kez düzenlenen ve 16 Kasım'da sona eren 7. Malatya Uluslararası Film Festivaline  Arapgir'in coğrafi işaret tescilli köhnü üzümü ile reyhan şerbeti şerbeti renk kattı.

Birbirinden ünlü yerli ve yabancı sanatçıların katılımları ile bu yıl 7'nci kez düzenlenen Uluslararası Film Festivali açılış ve kapanış  programlarında konuklara Malatya'nın meşhur kayısısının yanı sıra Arapgir'in coğrafi işaret tescilli köhnü üzümü ile reyhan şerbeti ikramı yapıldı.

Sağlık açısından oldukça faydalı olan bitkisel besinler arasında en popüler ve en etkili olanlardan birisi olan ve  antimikrobiyal özelliğinin yanı sıra bağışıklık sistemini güçlendiren reyhanın sağlık açısından sayısız faydası olduğu uzmanlarca belirtiliyor.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi