FİLM FESTİVALİNDE REYHAN ŞERBETİ İKRAMI

Malatya'da bu yıl 7'nci kez düzenlenen 'Uluslararası Film Festivali' ünlü oyuncuların katılımlarıyla başladı.

Bu yıl 7’ncisi düzenlenen Malatya Uluslararası Film Festivali “Kırmızı Halı” geçişi ile başladı. Birçok ünlü ismin katıldığı açılış gecesinde Türk sinemasına büyük emekler veren isimlere onur ödülü verildi. 

Malatya Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde bu yıl 7’ncisi düzenlenen Malatya Uluslararası Film Festivali coşkusu başladı. 16 Kasım’a kadar sürecek olan festivalin açılışı her yıl olduğu gibi “Kırmızı Halı” geçişiyle başladı. Yeni Nikâh Sarayında gerçekleşen festival açılışında konuklara kırmızı halıdan geçerek salona girdi.

Malatya Valisi Ali Kaban, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, 2. Ordu Kurmay Başkanı Tümgeneral Asım Kocaoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile çok sayıda davetlinin katıldığı programda konuklara Arapgir'in meşhur reyhan şerbeti ikram edildi.

Sinema dünyasından birçok ismin konuk olduğu festival 16 Kasım’da sona erecek.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi