32. MENGEN ULUSLARARASI AŞÇILIK VE TURİZM FESTİVALİNE ARAPGİR BELEDİYESİNDEN KATILIM SAĞLA

12-13 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan 32. Mengen Uluslararası Aşçılık ve Turizm Festivalinde Arapgir Belediyesi olarak Reyhan suyu ikramı yapılacak.


Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, 32. Mengen Uluslararası Aşçılık ve Turizm Festivali hazırlıklarına başladıklarını söyledi.


Mengen Belediyesi ve Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAŞPAKON) tarafından 12-13 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan 32. Mengen Uluslararası Aşçılık ve Turizm Festivaline katılacaklarını belirten Başkan Cömertoğlu, Türkiye genelinde 60 ilin katılacağı festivalde her ilin yöresine ait yemeklerin tanıtılacağını belirtti. Başkan Cömertoğlu, “Malatya Profesyonel Aşçılar Derneği Kayısı Tatlısı,Arapgir Belediyesi olarak da festivalde Arapgir adına yöremizin yükselen değeri olan Arapgir Mor Reyhan’ından yaptığımız  ‘Reyhan Suyu’ ikram edeceğiz” dedi.

 

Stantta gün boyunca Reyhan Suyu dağıtılacak, ilçeyi tanıtan afiş, broşür ve pankartlar sergilenecek. Ayrıca saksılara dikilmiş çok sayıda reyhan hediye edilmek üzere götürülecek. 

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi