AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MUSTAFA ATAŞ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ile birlikte Arapgir İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ataş, Arapgirlilere teşekkür ederek, “Arapgir, partimizin kurulduğu günden bu yana gerek yerel gerek genel seçimlerde gerekse de cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ve referandumlarda üzerine her görev düştüğünde ’Ben buradayım’ dedi ve partimizi her zaman destekledi. Yine 15 Temmuz hain darbe girişiminde de Arapgir adam gibi bir duruş sergiledi ve liderinin, ülkesinin, bayrağının arkasında dimdik durarak hainlere fırsat vermedi. Allah hepinizden razı olsun" diye konuştu.

 

AK Partinin kurulduğu günden bu yana, ulaşımdan ekonomiye, sağlıktan eğitime, tarımdan dış politikaya kadar her alanda çok büyük hizmetlerin altına imza attığını vurgulayan Ataş, “Hizmetler devam edecek. Biz bugüne kadar tarih yaza yaza geldik, sizler de yazılmış tarihin kahramanları olarak anılacaksınız. Ben bu noktada Malatya’daki uyumlu çalışmalarından dolayı İl Başkanımıza, İlçe Başkanımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Ataş, AK Parti’deki kongre sürecine dair de değerlendirmelerde bulunarak, "Kongre sürecine girdiğimiz bu günlerde istişarelerimizi yapacağız ve kongrelerimizi yapıp yolumuza devam edeceğiz. Bizim yapacak çok işimiz var, başkaları gibi zamanımızı yollarda harcama gibi bir lüksümüz yok" dedi.

 

Ziyarette söz alan AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ise, Ataş’a teşriflerinden dolayı teşekkür ederek, Arapgir İlçe Teşkilatının AK Parti kurulduğu günden bu yana büyük gayretler gösterdiğini belirtti. AK Parti iktidarı boyunca ülkenin çağ atladığını dile getiren Kahtalı, kalkınma hamlelerinin durmaksızın devam edeceğini vurgulayarak, kongre süreçlerinin Türkiye için hayırlı olmasını temenni etti.

Arapgir İlçe Başkanı Mehmet Tümer’de yaptığı konuşmada "Genel Başkan Yardımcımız ve Teşkilat Başkanımız ilçemize gelerek bizleri onurlandırdı. Arapgir Ak Parti İlçe Teşkilatı da 2002 yılından bu güne kadar girdiği her yerel, genel seçimleri ve referandumlarda her gün ki heyecanıyla çalışmıştır. Arapgir ilçe teşkilatı, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Meclis Üyeleri her zaman birlik ve beraberlik örneği sergileyerek, Malatya'da örnek bir teşkilat olduğumuzu ispat etmiştir. Bu birlik ve beraberliğimiz de her zaman başarıya yansımıştır. Ben tekrar ilçemize ve teşkilatımızı ziyarete gelerek bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ediyor, hepinize saygılar sunuyorum." dedi.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu; ilk olarak ilçeye gelen heyete teşekkür ederek başladığı konuşmasında, "Parti Teşkilatının her zaman yanımızda olduğunu ve büyük destek verdiğini, bizlerde partimizden aldığımız güçle ve partimizin hizmet anlayışıyla yerelde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçenin kalkınmasına yönelik Tarih ve Kültür anlamında birçok yenilikler yaptık. Tarihi eserlerimizi restore ederek gün yüzüne çıkardık ve bunların her birine ayrı ayrı fonksiyon yükleme çabası içerisindeyiz. Bundan ötürü son yıllarda ilçemize gelen yerli ve yabancı turist sayısında büyük ölçüde artış gözlenmiştir. Bugün ilçemize gelerek bizleri onure eden başta Sayın Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Ataş olmak üzere, İl Başkanımız Hakan Kahtalı’ya ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut’a teşekkür ederim." diyerek konuşmasını tamamladı.

İlçede yapılan projeler ve yatırımlar hakkında Başkan Cömertoğlu’ndan bilgiler alan heyet daha sonra ilçemizden ayrıldı.

 

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi