GÜMRÜK VE TİCARET BAKANINDAN İLÇEMİZE ZİYARET

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, beraberindeki İl Başkanı Hakan Kahtalı, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ile Ak Parti İl Yönetiminden bazı üyelerden oluşan heyetle ilçemizi ziyaret etti. 
 Bakan Tüfenkci, 38. Erzincan Kemaliye Uluslararası Kültür ve Doğa Sporları Festivali'nin açılışı nedeniyle Kemaliye’de yapılan programa katılmak üzere Malatya’dan hareketle ilçemizi ziyaret etti. İlçemize gelen heyeti Arapgir Kaymakamı Salih Sak, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Tümer, Arapgir Belediye Başkan Yardımcısı Basri Aknar, Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Mehmet Metin Bölükbaşı ve İlhami Mengi ile meclis üyeleri ve çok sayıda partili karşıladı. Arapgir Belediyesi tarafından misafirlere Kaynarca Restaurant’da kahvaltı ikramında bulunuldu. 
 Bakan Tüfenkci, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’ndan ilçe hakkında bilgi aldıktan sonra Kemaliye’deki açılışa katılmak üzere beraberindeki heyetle birlikte ilçeden ayrıldı.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi