PARKLARDA YEŞİLLENDİRME, ÇEVRE DÜZENLEME, BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Arapgir Belediyesi, ilçede bulunan parklarda yeşillendirme, çevre düzenleme, bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında büyük çaba sarf eden Arapgir Belediyesi, rutin hizmetlerini de aksatmadan sürdürüyor. Belediye ekipleri, parklarda, mesire alanlarında yeşillendirme ve bakım çalışmalarını sürdürüyor. Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, vatandaşların biraz daha sabır göstermesi gerektiğini vurgulayarak; “Koronavirüs ile mücadele kapsamında tüm ekiplerimiz çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Bu süreçte rutin hizmetlerimizi de aksatmadan yerine getiriyoruz. Park ve Bahçelere bağlı ekiplerimiz merkezde bulunan parklarımızda yeşillendirme ve bakım çalışması yapıyor. Koronavirüs ortadan tamamen kalkmadan bu süreçte tedbiri elden bırakmamalıyız. Henüz her şey bitmiş değil. Tüm vatandaşlarımız kurallara uysun. Biraz daha sabır… Birlikte, sosyal mesafeyi gözeterek keyifle vakit geçireceğimiz günlere az kaldı. Lütfen tedbiri elden bırakmayalım” dedi.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi