ARAPGİR BELEDİYESİ İLÇE SAKİNLERİNE ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMINA BAŞLADI

Arapgir Belediyesi, koronavirüs mücadele kapsamında ilçe sakinlerine maskeleri ücretsiz dağıtımına başladı.


Arapgir ilçe genelinde koronavirüse yönelik alınan önlemler sürüyor. Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nun talimatıyla birlikte belediye ekipleri, ilk etapta Mehmet Akif Mahallesinde maske ve dezenfektan dağıtımına başladı.


Arapgir Belelediye Başkanı Haluk Cömertoğlu; “Malatya Valiliği tarafından Vefa Sosyal Destek Grubuna gönderilen 5000 adet maskeye ilaveten 5000 adet de hayırseverimizin desteği ve belediyemizin öz kaynaklarından 15000 adet maske, dezenfektan, kolonyağı, ramazan imsakiyesi, siperli maske vb. malzeme dağıtımıyla hayata dokunmaya devam ediyoruz. Bütün hemşehrilerimizin maske taleplerini yerine getirmek için ekiplerimiz seferber oluyorlar. Lütfen siz evinizde kalın. Talebiniz olan maskeleri belediye olarak biz size getirelim. Hep birlikte, hep beraber güzel günlere yürüyeceğiz. Bu zor günlerde geçecek. Belediye olarak biz her zaman sizin yanınızda olacağız. Ayrıca bu süreçte dükkanlarını açamayan esnaflarımızın yanındayız. Mağduriyet yaşayan esnaf ve çalışanlarının her zaman yanlarında olduk, bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz.  “ dedi.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi