ARAPGİRLİ HEMŞEHRİMİZ TURAN TUNA VE BERABERİNDEKİ İŞ İNSANLARI ARAPGİR'İ ZİYARET ETTİ

Arapgirli hemşehrimiz değerli iş insanı Turan Tuna, Gürbaşlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Başdemir, Sinpaş Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Avni Çelik ve beraberindeki iş insanları Arapgir’i ziyaret etti.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu tarafından karşılanan grup ilçenin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini gezerek bilgiler aldı ve Arapgir’in tescilli ürünlerinden oluşan yöresel mutfağına ait yemeklerini tattılar.

Başkan Cömertoğlu, tescil edilmiş en fazla taşınmaz kültür varlığını bünyesinde bulunduran, doğası, mimarisi, gastronomisi, kültürü, müziği ve doğal yaşamıyla yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Malatya’nın tek Cittaslow (Yavaş Sakin Şehir) unvanına sahip ilçesi Arapgir'de ağırlamaktan keyif aldıklarını ifade ederken, ziyaret te bulunan iş insanı grubu ise Arapgir'de bulunmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdiler.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi