BELEDİYE BAŞKANIMIZ HALUK CÖMERTOĞLU’NUN RAMAZAN AYI MESAJI

Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, vaktimizi bereketlendiren, İslam dünyasının ve mümin gönüllerin dört gözle beklediği mübarek Ramazan’ı Şerif ayına bir kez daha kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sav), “Eğer kullar, Ramazan’ın faziletlerini bilselerdi, bütün senenin Ramazan olmasını temenni ederlerdi” buyurmaktadır. Yardımlaşma ve dayanışma duygularının pekiştiği bu mübarek ayın feyzinden ve bereketinden istifade edebilmek için en yakınımızdan başlayarak ihtiyaç sahibi akrabalarımızı ve komşularımızı gözetmeli, yardım elimizi uzatmalıyız. Kırgınlıklarımızı, küskünlüklerimizi sonlandırmalı; birlik ve beraberliğimizin güçlenmesi için çaba göstermeliyiz. Rabbim, müminler için oldukça önemli olan bu mübarek aydan en güzel şekilde istifade edebilmeyi her birimize nasip etsin.

Bu duygu ve düşüncelerimle;

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif ayımızın milletimiz ve tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları, ettiğimiz duaları, yaptığımız ibadetleri, hayır ve hasenatları, sadaka ve zekâtlarımızı katında en güzel şekilde kabul ve makbul eylesin. Bizleri bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne ve Ramazan Bayramı’na erişen kullarından eylesin. Ramazan ayımız mübarek olsun.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi