ARAPGİR BELEDİYESİNDEN HUMMALI YOL ÇALIŞMASI

Arapgir Belediyesi, yollarda yenileme ve bakım onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçe genelinde birçok noktada yenilenen yollar ile ulaşım daha konforlu ve güvenli hale getiriliyor. Aynı anda hem ilçe merkezi hem de kırsal mahallelerde gerçekleştirilen faaliyetlerde birçok güzergahta yol yapım çalışmaları tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu “Arapgir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın ulaşımlarını kolaylaştırmak ve güvenli ulaşım sağlamak için ilçemizin dört bir yanında yol yapım ve bakım onarım çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Bu kapsamda ekiplerimiz Aktaş Mahallemizde 3 km’lik serme sıkıştırma ve şarampol açma, Boğazlı Mahallesinde 5 km’lik serme sıkıştırma ve şarampol açma, Dişderik ve Alıçlı Mahallesi arasında bulunan 10 km’lik yolun serme sıkıştırma, büz yerleştirme ve şarampol açma, Aktaş Dişderik mevkiinde 2 km’lik mezarlık yoluna serme sıkıştırma ve şarampol açma, Kayakesen Kozer mevkiine 2 km’lik yeni yol açımı, serme sıkıştırma işlemi, büz yerleştirme ve şarampol açma, Yazılı Mahallesinde 7 km’lik serme sıkıştırma ve şarampol açma ve Yazılı Mahallesi mezarlık yolunun 6 km’lik bölümüne serme sıkıştırma ve şarampol açma çalışmalarını tamamladı. Paşalar Diyarı ilçemiz Arapgir ve kıymetli vatandaşlarımız için gece gündüz demeden, belirlenen plan ve program dâhilinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi