BELEDİYE BAŞKANIMIZ PERSONELLERLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN HALUK CÖMERTOĞLU BELEDİYE PERSONELİYLE BİR ARAYA GELDİ

'HİZMET ANLAYIŞIMIZ SEVGİ İLE YAKLAŞMAK SEVEREK ÇALIŞMAK'

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, belediye bünyesinde görev yapan personelle bir araya geldi. Personelle görüşen Başkan Cömertoğlu, hep birlikte Arapgir’in hizmetkarı olacaklarına vurgu yaparak, 'Bizim hizmet anlayışımız sevgi ile yaklaşmak, severek çalışmak. Gece gündüz çalışacağız ve Arapgirimizi hep birlikte geleceğe taşıyacağız' dedi.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, belediye bünyesinde çalışan yönetici ve personelle bir araya geldi.

Başkan Haluk Cömertoğlu, belediye toplantı salonunda yönetici ve personelle bir araya geldi.

Haluk Cömertoğlu, Arapgir Belediyesi'nin bugüne kadar Arapgir ve Arapgirliler için önemli hizmetler yaptığını belirterek, bundan sonra da yine en güzel hizmetlere atacaklarına vurgu yaptı.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ SEVGİYLE YAKLAŞMAK SEVEREK ÇALIŞMAK

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, 14 yıl boyunca Arapgir’in  gelişmesi ve ilerlemesi adına hizmet ettiğini ifade ederek, 'Kutsal bir görev yapıyoruz. Çünkü bizler belediye işine bir vakıf işi, belediye malına da vakıf malı olarak bakıyoruz. Aynı şekilde siz kıymetli memur ve işçi kardeşlerimizin emeği ve alın teri de bizler için kıymetli kutsaldır. İşimizi gayretimizi ortaya koyarken bu anlayışa hassasiyet gösterirsek hem evimize götürdüğümüz ekmek bereketlenir hem de öbür dünya için bir hazırlık olur. Bizler ilçemize ve hemşehrilerimize ibadet aşkıyla hizmet ediyoruz. Bizlerin hizmet anlayışı da sevgi ile yaklaşmak, severek çalışmak. Bir insan bir işi severek yaparsa hem işinden hem de hayatından haz alır. Önümüzdeki hizmet süremiz boyunca Arapgirimize, hemşehrilerimize hizmet edeceğiz. İnanıyorum ki sizler bizlerden, bizler de sizlerden memnun olarak Arapgirimize hizmetkar olacağız' dedi.

 

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi