HALI SAHA ZEMİNİ YENİLENDİ

 

İlçemiz Yeni Mahallede bulunan mülkiyeti Belediye Başkanlığımıza ait Halı Saha Sosyal Tesisimizde bulunan Halı Saha zaman içerisinde zemini ve çevre koruma telleri yıpranarak deforme olmuştu. Arapgir Belediyeyemizin çabaları üzerine halı sahada iyileştirme yapıldı.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, “ Yeni Mahallemizde zamanında yapılan halı sahamız artık kullanma ömrünü tamamlamış durumdaydı. Geçmiş yıllarda belediyemiz tarafından yaptırılan halı sahamız zemini yıpranmış artık kullanılmaz bir hale gelmişti. Çalışmalarımız sonucu İlçemiz Yeni Mahallemizde bulunan halı sahada çalışmalarımız tamamlanmış durumdadır.

Yeni Mahallemizde bulunan halı sahamız Arapgir Belediyesi ekiplerimiz tarafından, sahayı çevreleyen tellerin bakım, onarım ve boya işlemlerini tamamlarken, zemin drenaj ve suni çimin yenilenmesi çalışmalarına da hayırsever İş İnsanlarımız Nurteks Halı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Nalbant ve İzzet Nalçakan tarafından yaptırıldı. Çalışmalar kapsamında kullanılmaz halde olan saha zemini modernize hale getirildi.

 Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu; “Halı Sahamızın zeminini yeniledik ve ilçemizin hizmete sunduk. Bu konuda bizlere destek olan, zemin çalışmalarında bizlere destek olan Nurteks Halı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Nalbant ve İzzet Nalçakan’a teşekkür ediyorum.”

 

 

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi