23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI, İLÇEMİZDE BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLANDI

2023 Yılı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM'nin açılışının 103. Yıldönümü, İlçemiz Samime Aydınlar Kültür Merkezinde  büyük bir katılım ve coşkuyla kutlandı.

2023 Yılı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama törenimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Atatürk Büstüne, Saat: 10.00'da çelenk koymasıyla, Kaymakamımız Adnan Doğan, Belediye Başkanımız Haluk Cömertoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Üstğm. Mehmet Emin ONBÜYÜK, İlçe Emniyet Amiri v. Mehmet Yıldırım, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ergül Bay, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçemiz Siyasi Parti Temsilcileri, STK Temsilcileri, Muhtarlar, saygıdeğer vatandaşlarımız, Okul/Kurum Müdürlerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin katılımıyla başladı. Çelenk Sunma Töreninin ardından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programımız 25 Nisan Salı günü ilçemiz Samime Aydınlar Kültür Merkezinde devam etti. Burada kutlama programımız, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten açılış  konuşmasıyla devam etti.

Program; Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından, Anasınıfı öğrencilerinin hazırladığı etkinlikler, 1. 2. 3. ve 4. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı çeşitli gösteriler, şiir dinletileri ve gösterileriyle devam etti.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi