TBB’DEN ARAPGİR’E HİBE DESTEĞİ

Türkiye’deki tüm belediyeleri tek çatı altında toplayan ve belediyelerin gelişmelerini hedefleyen Türkiye Belediyeler Birliğinden (TBB), Arapgir Belediyesi’ne önemli bir destek geldi.

TBB tarafından Arapgir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün kullanımı için hibe edilen 1 adet damperli kamyon, Belediye Başkan Yardımcısı Gürbüz Bulut tarafından teslim alındı.

Hibe dilen damperli kamyonun Arapgir Belediyesinin yapacağı hizmetlerde kullanılacağını ifade eden Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Arapgir için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

Destekleri için TBB Yönetimine teşekkür eden Başkan Cömertoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü; “İlçemize bir adet kamyon daha kazandırmış bulunuyoruz. TBB’nin değerli katkılarıyla kamyonumuzu Fen İşleri Müdürlüğümüzün hizmetlerinde kullanılmak üzere teslim aldık. Katkılarından dolayı Türkiye Belediyeler Birliği’nin Sayın Başkanı’na, Yönetim Kurulu Üyelerine ve Genel Sekreterimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İlçemizin malum coğrafyası ve iklim şartları ortadadır. Yaklaşan kış öncesinde de gerek karla mücadelede gerekse hafriyat ve asfalt işlerimizde de rahatlıkla kullanabileceğimiz güçlü bir kamyonumuz daha oldu. Bunların hepsi geniş hizmet ağında, kaliteli hizmet anlayışıyla devam eden işlerimizin göstergesidir. Güzel günlerde kullanmak dileğiyle, ilçemize hayırlı olsun.” dedi.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi