BAŞKANIMIZ HALUK CÖMERTOĞLU AŞURE PROGRAMINA KATILIM SAĞLADI

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Ocak Köyünde Muharrem ayı nedeniyle düzenlenen aşure ve lokma dağıtma programlarına katıldı.
 
Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Ocak Köyünün Muharrem ayı nedeniyle düzenlediği aşure ve lokma dağıtma programlarına katıldı. Başkan Cömertoğlu’na Başkan Yardımcısı Gürbüz Bulut’ta eşlik etti.
 
Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Ocak köyünün düzenlediği aşure etkinliğine katılan Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu yaptığı konuşmada, "Birlik ve beraberliğimizi korudukça aşamayacağımız hiçbir sorun yoktur, paylaşamayacağımız hiçbir şey yoktur. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Allah kabul etsin" dedi.
 
Konuşmanın ardından dualar edildi, aşure ve lokma dağıtımı gerçekleştirildi. Başkan Cömertoğlu ikramların dağıtılmasından sonra vatandaşlarla bir süre sohbet etti.
 
Programa Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Kemaliye Belediye Başkanı Mehmet Karaman, Arapgir İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Mehmet Emin Onbüyük, Arapgir Belediye Başkan Yardımcısı Gürbüz Bulut, iş insanı Rıza Erman, dernek başkanları, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

 

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi