23 NİSAN CITTASLOW İZMİR ETKİNLİKLERİ

İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Projeler Dairesi Başkanlığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 102. Yıl kutlama etkinlikleri davetlerine Cittaslow Arapgir Belediyesi olarak katılım sağladık. Programa Türkiye'deki diğer Cittaslow kentlerinden çocukların ve Cittaslow temsilcilerinin katıldığı kutlamalar Çocuk Belediyesi Şube Müdürlüğü Sunumu ve tanışma ile başladı. Stantların açıldığı ve çocuk atölyelerinin yapıldığı fuar alanı coşkulu kutlama alanına dönüştü. 23 Nisan kortejine katılan Cittaslow kentleri çocukları 'Cittaslow Çocuk Dostu Kentler-İlçe Çocuk Belediyeleri‘ pankartını kortej boyunca taşıdılar.

Turizm Bilgilendirme Ofisi eşliğinde 8500 yıllık İzmir turu yapan ekip Sığacığı gezerek Cittaslow Seferihisar Çocuk Belediyesi 23 Nisan etkinlikleri programına katıldı. Program sonunda tüm çalışan ekibin gösterisi ilgi ve beğeni topladı.

Farklı etkinliklerde ve organizasyonlarda tekrar birlikte olma temennisi ile vedalaşan çocukların enerjileri, gözlerindeki mutluluk ve heyecanları herkesi etkiledi.

Cittaslow Arapgir standına ziyarete gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Cittaslow Arapgir temsilcisi Ayfer Zencirkaya ile sohbet edip çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Arapgir Çocuk Belediyesi temsilcisi olarak katılım sağlayan Melisa Melek Daşik ile tanışan Tunç Soyer, Meleğe İzmir’de en çok neyi beğendin diye sordu. Denizi çok beğendiğini söyleyen Meleğe, Cittaslow Türkiye İdari İşler ve Aday Kentler Sorumlusu Ece Çınar tarafından İzmir bombası eşliğinde kısa bir Karşıyaka deniz turu sürprizi yapıldı.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi