BAŞKAN CÖMERTOĞLU, MİRAÇ KANDİLİNE ERİŞMENİN MUTLULUĞUNU YAŞAMAKTAYIZ

Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Arapgir Belediye Bakanı Haluk Cömertoğlu, ” Dini duyguların yoğunluk kazandığı, merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma hislerinin doruk noktaya ulaştığı, hayır ve iyiliklerin arttığı günlerdir. İnsanımızın anlam ve gönül dünyasına ışık tutan Miraç Kandili de tıpkı diğer mübarek gün ve geceler gibi toplumumuz için vazgeçilmez bir öneme sahiptir.” dedi.

Mübarek gün ve gecelerin insanların kalplerini yaklaştırdığını belirten Başkan Cömertoğlu, “Bir kez daha hep birlikte Allah’ın bereket, rahmet ve mağfiretinin bol bol ihsan edildiği Miraç Kandiline erişmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Yüce Mevla’nın sonsuz affından merhametinden ve iyiliğinden bol bol yararlanıldığı bu mübarek gecede birlik ve beraberliğimizin artmasını temenni ediyorum. Ülkemizin ve bütün İslam âleminin Miraç Kandilini tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını Yüce Mevla’dan diliyorum” dedi.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi