19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI TÖRENLERLE KUTLANDI

 

Arapgir'de, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı çerçevesinde ilk olarak anıt alanına çelenk sunumu gerçekleştirildi.

 

Anıt alanındaki törene, Arapgir Kaymakamı Salih Sak, Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, askeri ve mülki erkân, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayan tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla sona erdi.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ergül Bay tarafından açılış konuşması yapıldı. Konuşmanın devamında, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı konulu yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildikten sonra 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı sona erdi.

 

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi