S.NO ADI SOYADI DÖNEMİ
1 1923 - 1924 Hacı Mustafa Bey Zade Mehmet Kadir
2 1924 - 1925 Mahfa Zade, Ziyver Efendi
3 1925 - 1929 Mustafa Bey Zade : Cemil Bey
4 1929 - 1946 Nazım FADIDILLIOĞLU
5 1946 - 1949 Rasim KAŞKAL
6 1949 - 1957 Bedri TOLGA
7 1957 - 1960 Cemal GAFILOĞLU
8 1960 - 1961 As. Kaymakam Şevket DÖRDER, Tevfik DENETÇİ
9 1961 - 1963 Mehmet KARASARLIOĞLU(Kaymakam)
10 1963 - 1973 Lutfi KULU
11 30.07.1973 - 17.12.1973 Rıza ER
12 17.12.1973 - 23.11.1976 Şevket DÖRDER
13 23.12.1976 - 15.09.1980 Necdet GÖMÜÇ
14 15.09.1980 - 30.11.1982 Bayram ÖZ (Kaymakam)
15 03.03.1983 - 02.04.1984 Kemal NALÇAKAN
16 02.04.1984 – 18.04.1999 M. Namık GÜZELER
17 18.04.1999- 29.03.2009 Halit KONUKCU
18 29.03.2009- 30.03.2014 Haluk CÖMERTOĞLU
19 30.03.2014- Halen Görevde Haluk CÖMERTOĞLU
Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi