MUHTARLAR VE VATANDAŞLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Arapgir Kaymakamı Salih Sak başkanlığında gerçekleştirilen muhtarlar toplantısının 2. Buluşması yapıldı.


Muhtarlar toplantısının 2. buluşması yapıldı. Belediye toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ile 70 muhtar katıldı. Muhtarlar Kaymakam Sayın Salih Sak ve Başkan Cömertoğlu’na sorun, talep ve önerilerini iletti.
Başkan Cömertoğlu, muhtarların sadece bu toplantıları beklemelerine gerek olmadığını, her zaman kendilerine ulaşabileceğini belirterek, karşılıklı olarak bir araya gelmenin sorunların daha hızlı çözüme ulaştırılmasına büyük katkı sağladığını vurguladı. Başkan Cömertoğlu, şöyle dedi:
"Sorunlarımızı direkt olarak ilgili birime ilettiğimiz zaman çözümünde daha olumlu ve hızlı sonuçlar alıyoruz. Bunun için bu mekanizmayı işletmemiz lazım. Arapgir’de görev yapan bizlerin var olma nedeni Arapgir’e ve Arapgir’li hemşerilerimize hizmet etmek. Bu sebeple hizmette sınır ve zaman kısıtlaması olmadığını söylüyoruz. Ele aldığımız konuları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için hepimiz gerekli iradeyi ortaya koyduğumuzda sonuç almamız o kadar kolay olacaktır. Bu nedenle sizler bulunduğunuz bölgede sorunların tespitinde ve çözümünde çok önemli makamlarsınız. Sizlerin çalışmaları ve gayretleri hep ifade ettiğim gibi bizim için çok önemli. Şimdiye kadar muhtarlarımızın ortaya koyduğu bu irade ve gayret için teşekkür ediyorum. Bundan sonra da aynı kararlılıkla bu hizmetlerin devamını diliyorum."

Konuşmanın ardından Başkan Cömertoğlu muhtarların talep ve önerilerini dinleyerek yetkililere çözümü konusunda talimat verdi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi