NURETTİN YAŞAR ARAPGİR’İ ZİYARET ETTİ

AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, referandum çalışmaları kapsamında Arapgir İlçesi ve mahallelerinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak, vatandaşlarla bir araya geldi.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Arapgir Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Tümer, Belediye Başkan Yardımcısı Basri Aknar, Arapgir Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Neslihan Güler, Arapgir Gençlik Kolları Başkanı Murat Çakmak, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Metin Bölükbaşı ve İlhami Mengi, Ak Parti İlçe Yönetimi ve üyeleri tarafından karşılanan Milletvekili Yaşar, Deregezen, Pacalı, Sipahiuşağı, Konducak, Çakırsu ve Bostancık mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla yaptığı sohbette, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan referandumun Türkiye için büyük önem taşıdığını ifade etti. Yeni sistemin neler getirdiğini anlatan Yaşar, “Güçlü bir milli iktidar olacak. Milletin oyu ile seçilmiş bir iktidar olacak. Devletin yapılanması yenilenecek. Kamu yapısı, kamunun işleyişi, devlet çarkının dönüşü yeniden yapılandırılacak. Fazla yakıtla az mesafe alan araç, daha az yakıtla fazla üreten, fazla verimli olan bir sisteme dönüşecek. Türkiye’nin bu potansiyeli ve gücü var” diye konuştu.

Türkiye’nin her tarafından var olan tek parti, AK Parti’ ifadesini kullanan milletvekili Yaşar, şunları söyledi: “Bu, AK Parti’nin Türkiye’nin çimentosu olduğu anlamına gelir. Türkiye’nin birliğini, beraberliğini, bütünlüğünü sağlayan tek parti, AK Parti. Bu bütünlüğü devam ettirmek için başka bir sistem getiriyoruz ki Türkiye bütünlüğünü korusun.”

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi