BAŞKAN CÖMERTOĞLU PACALI MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Tümer, Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Mehmet Metin Bölükbaşı ve İlhami Mengi ile Pacalı Mahallesinde devam eden yol yapım çalışmasını yerinde incelediler.

Başkan Cömertoğlu, Pacalı Mahallesi'nde devam etmekte olan  yol yapım çalışmasını yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında görevlilerden bilgi alan Cömertoğlu, mahallelerdeki yolların yapımının sürdüğünü, tüm mahallelerin temiz yol ve çevreye kavuşacağını söyledi. Cömertoğlu, "Yapılan çalışmaları yerinde gördüm. Ekiplerimiz verilen görevi en iyi şekilde yapıyor. Hepsinin emeğine sağlık" dedi. Vatandaşlarla birlikte yolları gezen Başkan Haluk Cömertoğlu  daha sonra yapılan çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulunurken Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetten dolayı Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Çakır ve ekibine teşekkür etti. Ayrıca yapılacak olan Söğütlüçay Göleti hakkında da bilgi veren Cömertoğlu, göletin ilçeye büyük katkı sağlayacağını dile getirdi.

Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi