AKÇADAĞ BELEDİYESİNDEN, ARAPGİR BELEDİYESİNE ZİYARET

Akçadağ Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Işık, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’na ziyarette bulundu.

Dünya ve Ülkemizin COVID-19 nedeniyle sıkıntı bir dönemle geçtiğini belirten Akçadağ Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Işık, Kıymetli Arapgir Belediye Başkanımız Sayın Haluk Cömertoğlu’na ziyarette bulunduk. İki Belediye ile pandemi öncesi ve sonrası çalışmaları ele aldık. Belediye çalışanlarımızla ilgili yapılması gerekenleri ortak akıl fikir ile düşüncelerimizi paylaştık. Çok güzel çok anlamlı bir ziyaret oldu.  Güzel misafirperverlikten dolayı Kıymetli Arapgir Belediye Başkanımız Sayın Haluk Cömertoğlu’na çok teşekkür ederiz.

Millet Han’da misafirlerini ağırlayan Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’da yapılan bu güzel ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek “ Akçadağ’da özellikle Levent Vadisinde güzel işlere, güzel projelere imza atan Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan ve Belediye Başkan Yardımcısı değerli Kardeşim Eyüp Işık Bey’i Arapgir’de ağırlamaktan onur ve mutluluk duyduk. Güzel bir bilgi alış verişinde bulunduk. Yapılan ziyaretten dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum “ dedi.

Ziyarete Arapgir Belediye Başkan Yardımcısı Gürbüz Bulut ve Ramazan Erdem ve Akçadağ Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Zeki Özçakmak katıldı.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi