KUAFÖRLERE YÜZ KORUYUCU SİPERLİK VE MASKE DAĞITILDI

Arapgir Belediyesi 11 Mayıs Pazartesi günü hizmete başlayan kuaför ve berberlere maske ve yüz koruyucu siperlik dağıttı.

Korona virüs ile mücadele kapsamında 25 Mart tarihinde kapatılan berber ve kuaförlerin yeniden açılmasıyla birlikte Arapgir Belediyesi, salgın riskini en aza indirmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

İlçemizde faaliyet gösteren berber ve kuaför salonlarına dezenfektan çalışması başlatan belediye ekipleri korona virüs salgını riski sona erinceye kadar dezenfekte çalışmalarına devam edecek. Berber ve kuaförlerde çalışan personele yüz koruyucu siperlikler dağıtıldı.

Berber ve kuaförlerin tüm tedbirleri alarak hizmet verdiğini söyleyen Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, “Uzun bir aranın ardından kuaför ve berberlerimiz tekrar hizmete başladı. İlçemizdeki tüm berber ve kuaför salonları ekiplerimiz tarafından düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Çalışan personel için maske ve yüz koruyucu siperlik dağıtıyoruz. Virüs riskini en aza indirmek için gerekli tüm önlemleri aldık” dedi.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi