İLÇEMİZDE 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

Mustafa Kemal Atatürk'ün bundan 103 yıl önce Samsun'a çıkarak kurtuluş mücadelesini başlattığı ve Türk gençliğine bayram olarak armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını dün ilçemizde coşkuyla kutladık.

Saat 10:00 da ilçe kapalı spor salonunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program öğrenciler ve vatandaşların yoğun ilgisiyle başladı.

Öğrencilerimizin hazırlamış oldukları şiirler, spor müsabakaları ve jimnastik gösterileri sergilendi. Gençlik haftası kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren takım ve sporculara Kaymakamımız Adnan Doğan, Arapgir Belediye Başkanımız Haluk Cömertoğlu, Cumhuriyet Savcısı Arif Bostancı ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ergül Bay tarafından ödülleri verildi. Protokol üyeleri ve öğrencilerin katılımıyla toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

Programa İlçe Kaymakamı Adnan Doğan, Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Cumhuriyet Savcısı Arif Bostancı, İlçe Jandarma Komutanı M.Emin Onbüyük, Emniyet Amiri Hasan Yasin Karaca, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Muharrem Yedekçi, Belediye Başkan Yardımcıları Gürbüz Bulut ve Ramazan Erdem, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü, İlçe Müftüsü, okul müdürleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi