ARAPGİR ESNAFLARINDAN YALOVA ESNAFLARINA SELAM VAR

Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği'nin 'Anadolu'nun Ahisiyiz, Üreten Türkiye'nin Hizmetindeyiz' projesine Yalova'dan sonra  Malatya ve Arapgir'deki esnaflarından da büyük destek geldi.

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nü ile işbirliği ile “Anadolu’nun Ahisiyiz, Üreten Türkiye’nin Hizmetindeyiz” projesine Yalova'dan sonra  Malatya ve Arapgir'deki esnaflarından da büyük destek geldi.

Projede Yalova ili ile eşleşen Arapgir ilçemizde ağaç (tahta) çivi ile ayakkabı üreten Erol Hakan ile çekimler gerçekleştirildi.

Arapgir Belediyesi’nin de desteklediği projede; Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Ali Evren, Malatya Ayakkabıcı Odası Başkanı Bülent Karakoç, Kalaycı ustası, demirci ustası, Arapgir Postası, Domascus çeliği ustası, Mes ustası ile çekimler yapılmış proje hakkında görüşleri alındı.

Anadolu’nun Ahisiyiz, Üreten Türkiye’nin Hizmetindeyiz Yalova-Malatya Esnafları Buluşuyor” başlığı, Arapgir’li esnaf sanatkârımız Erol Hakan ve beraberindekilerin ve katılımı ile ilk toplantının ilki Mayıs ayında Yalova’da yapılacak daha sonra bu toplantının ikincisi Yalova Sütlüsü ustası Ömer Koyuncu ve beraberindekilerin katılımıyla Arapgir'de gerçekleştirilecek.

https://ahienstitusu.org/reyhan-diyari-arapgirden-yalovaya-selam-var/70/

https://ahienstitusu.org/yalova-esnafindan-malatya-arapgir-esnafina-selam-var/69/

https://esnafhabertv.com/arapgir-esnaflarindan-yalova-esnaflarina-selam-var/69945/

https://esnafhabertv.com/yalova-esnafindan-malatya-arapgir-esnafina-selam-var/69943/

https://ahienstitusu.org/reyhan-diyari-arapgirden-yalovaya-selam-var/70/

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi