ARAPGİR BELEDİYE BAŞKANI HALUK CÖMERTOĞLU’NUN YENİ YIL MESAJI

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, yayınladığı yeni yıl mesajında 2022 yılının tüm hemşehrilerime sağlık, başarı ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Yeni Yıl Dolayısıyla Yayınladığı Mesajda, "Yeni Yılın Hem Ülkemiz, Hem de Tüm Dünya İnsanları için Barışın, Sevginin, Hoşgörünün, Adaletin, Kardeşliğin ve Uzlaşının Hâkim Olduğu Bir Yıl Olmasını Diliyorum" dedi.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu yaptığı yazılı açıklamada, acısı, tatlısı ve üzüntüsüyle bir yılın geride kaldığını belirterek "Yeni ümitler ve yeni beklentilerle yeni bir yıla daha giriyoruz. Tabi ki öncelikle dileğimiz ülkemiz ve tüm dünyada barışın, sevginin ve hoşgörünün egemen olması insanlarımızın refah içinde yaşamasıdır" dedi.

Başkan Cömertoğlu “Yeni yılda ve daha nice yıllarda halkımızın gücüne inanarak, ümidimizi canlı tutarak, karamsarlığa kapılmadan, yorulmadan, kardeşlik hukukuna sadık kalarak tüm Türkiye’ye ve Arapgirlilere huzur ve güven ortamında sağlıklı ve sıhhatli yeni yıllar temenni ediyorum” dedi.

Cumhurbaşkalığı Cimer İç işleri Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi cittaslow Arapgir Belediyesi Arapgir Belediyesi